MSB Technology пише: Ми раді анонсувати ЦАП наступного покоління від MSB Technology. Це початок нової ери, заснованої на подвійному фундаменті інновацій та досвіду. Ми почали з переосмислення основ відомих архітектур ЦАП із нуля. Вирішальне значення для успіху Cascade DAC мало поділ процесу перетворення на три спеціалізовані шасі та функції.

По-перше, вся обробка, джерела та інтерфейси, які необхідні, але електрично зашумлені, сконцентровані в Cascade Digital Director. Далі вся критично важлива малошумна аналогова електроніка була розміщена в каскадному аналоговому перетворювачі. Нарешті всі аналогові джерела живлення були перенесені на виділену базу Cascade Powerbase. Такий ідеальний розділ компонентів забезпечує чудове аналогове відтворення в будь-якій системі та середовищі прослуховування.


Cascade DAC дебютує на виставці High-End Show у Мюнхені у травні 2024 року, зал E221. Ми дуже раді, що шанувальники MSB почули про це нове доповнення до нашої лінійки продуктів і виробництво вже почалося. В даний час у нас є демонстраційний парк для обраних заходів щодо прослуховування, а постачання перших пристроїв для клієнтів розпочнеться у липні 2024 року.

Каскадний ЦАП

Cascade DAC народився завдяки непохитному прагненню вдосконалення нашого ремесла, чому сприяв наш ентузіазм щодо власного проектування та вертикально інтегрованого виробництва. Це початок нової ери, заснованої на подвійному фундаменті інновацій та досвіду. Ми почали з переосмислення основ відомих архітектур ЦАП із нуля. Вирішальне значення для успіху Cascade DAC мало поділ процесу перетворення на три спеціалізовані шасі та функції. По-перше, вся обробка, джерела та інтерфейси, які необхідні, але електрично зашумлені, сконцентровані в Cascade Digital Director. Далі вся критично важлива малошумна аналогова електроніка була розміщена в каскадному аналоговому перетворювачі. Нарешті всі аналогові джерела живлення були перенесені на виділену базу Cascade Powerbase. Такий ідеальний поділ компонентів забезпечує чудове аналогове відтворення практично в будь-якій системі та середовищі прослуховування. Давайте заглибимося в ці будівельні блоки, щоб вивчити технології, що ведуть у галузі.


Частина 1: Цифровий директор

Цифровий директор – це мозок системи Cascade, який керує всіма цифровими процесами. Він діє як посередник між цифровими програвачами, транспортами, рендерерами, серверами, комп’ютерами та аналоговим доменом. Він здатний ідентифікувати, налаштовувати та обробляти практично будь-який цифровий формат за допомогою нових передових алгоритмів для точного відтворення. Він оснащений малошумним лінійним джерелом живлення, елегантними елементами управління користувача і дискретним світлодіодним дисплеєм високої чіткості, а також встановлюваними користувачем модулями цифрового введення. Потім він виводить сигнал готовності перетворення через повністю ізольований оптичний канал Cascade-Link на каскадний аналоговий перетворювач. Це дозволяє легко розмістити Digital Director в будь-якому місці вашої системи, будучи впевненим у тому, що аналогові процеси вільні від цифрових перешкод.


Відновлення запису

Щоб ще більше просунути нашу аудіотехнологію, Digital Director використовує два високопродуктивні DSP, кожен з яких здатний підтримувати 12 мільярдів операцій на секунду, які працюють у тандемі з двома виділеними FPGA. Це більш ніж 4 рази перевищує потужність ЦАП попереднього покоління. Але це ще не все: нові вдосконалені цифрові фільтри, створені в результаті десятиліть досліджень і розробок та спеціально розроблені для апаратного забезпечення ЦАП Cascade, гарантують, що ЦАП Cascade пропонує чудову та достовірну реконструкцію вихідного аналогового сигналу. Цей збільшений запас обробки дозволяє створити більш широку звукову сцену з ще красивішими текстурами складних виконань, таких як масові духові, вокал, фортепіано з близьким мікрофоном, великі ансамблі та повні оркестри, незалежно від формату. В результаті виходить найприродніша і найемоційніша презентація, яку ми коли-небудь створювали.


The Cascade-Link

Завдяки сучасним цифровим технологіям, таким як сервери, мережі Wi-Fi та світлодіодне освітлення, практично неможливо створити аналогові сигнали, які були б не тільки точними, а й незабрудненими та з низьким рівнем шуму. Компанія MSB розробила безліч унікальних технологій, які уможливлюють точне аналогове виконання в будь-яких умовах відтворення музики. Однією з таких життєво важливих та унікальних технологій є Cascade-Link. Заснований на сучасній волоконній оптиці діодного лазера, Cascade-Link є безшумним потоком даних з високою пропускною здатністю, спеціально розроблений для задоволення ненаситного голоду гібридних ЦАП MKII в аналоговому перетворювачі без проведення будь-яких висхідних електричних перешкод. Він передає необроблені несжаті дані у модулі перетворювача. Це дозволяє ЦАП Cascade забезпечувати неперевершений рівень аналогової чистоти незалежно від середовища, в якому він знаходиться. Це перша в галузі технологія, яка, на нашу думку, змінить спосіб проектування цифрових та аналогових систем у майбутньому.


Дисплей для прослуховування

Дисплей з хорошою видимістю і широким кутом огляду одночасно приголомшливий і легко читається. Така увага до деталей демонструє нашу любов до функціональних та інтуїтивно зрозумілих функцій. Світлодіодний дисплей, який підключений до звукового годинника, оновлюється з використанням фемто-годин як еталону часу, гарантуючи, що ваша аналогова система не буде забруднена будь-яким шкідливим цифровим шумом, створюваним дисплеєм. Дискретна конструкція власної розробки міститься у власній екранованій кишені з ЧПУ для оптимальної ізоляції від електромагнітних перешкод. Розслабтеся і пориньте.


Частина 2: Аналоговий перетворювач

Якщо цифровий директор — це мозок каскадної системи, то аналоговий перетворювач — це серце, що б’ється. Завдяки 8 новим гібридним модулям ЦАП MKII, тактовому генератору Femto 33 MKIII, пасивним аналоговим каскадам та регуляторам гучності на 75 Ом аналоговий перетворювач пожвавлює музику. Звільнений від тягаря грубої цифрової обробки аналоговий перетворювач чудово пристосований для виконання завдань ретельного аналогового перетворення. Цифрова музика передається безшумним каналом Cascade-Link безпосередньо на гібридні ЦАП, а приголомшливі аналогові характеристики приймаються через вбудовані аналогові входи. Всі формати ретельно конвертуються в унікальний, повністю збалансований аналоговий формат MSB з постійним імпедансом. Це забезпечує оптимальне підключення безпосередньо до підсилювача потужності.


Гібридний ЦАП MKII

Нове покоління гібридних ЦАП дозволяє Digital Director отримувати максимальну роздільну здатність з усіх ваших музичних файлів та всіх форматів даних. Будучи повністю збалансованим, надточним, дискретним ЦАП, він відтворює всю музичність, звукову сцену та текстуру оригінального виконання. Маючи в 4 рази більшу смугу пропускання даних нашого попереднього покоління, ЦАП Cascade забезпечує зниження шуму, покращений дозвіл і лінійність, гарантуючи, що всі найдрібніші аналогові музичні деталі будуть точно відтворені, що призведе до вас артиста.


Femto Clock MKIII

Нову конфігурацію Mark III нашого провідного в галузі Femto 33 було оптимізовано для максимальної продуктивності з ЦАП Cascade. Оснащений двома налаштованими вручну кристалами із наднизьким фазовим шумом та пічним керуванням, які забезпечують найнижчий джиттер для сімейств цифрових форматів 44,1 кГц та 48 кГц. Архітектура нашого модуля годинника побудована з урахуванням потреб клієнтів: ми зробили модуль годинника оновлюваним користувачем, гарантуючи, що майбутні оновлення будуть простими та оптимізованими.


Неперевершена аналогова продуктивність

У той момент, коли аналоговий сигнал створюється, він стає вразливим для необоротної деградації. Щоб боротися з цим, ми розробили наші аналогові каскади так, щоб мінімально впливати на тендітні аналогові сигнали, що створюються ними. Збалансовані сигнали від модулів гібридного ЦАП передаються безпосередньо повністю пасивний аналоговий каскад з постійним опором 75 Ом. Вони пасивно послаблюються, а потім одразу ж виходять із XLR, навіть не торкаючись будь-якого підсилювача. Це зберігає чистоту сигналу максимальною мірою, водночас забезпечуючи оптимальну роботу будь-якого кабелю, підсилювача або передпідсилювача. Вибір кожного кроку гучності здійснюється за допомогою контактів з дорогоцінного металу та реле з фіксацією, котушки яких замикаються на землю, коли вони не активні, щоб уникнути спотворення сигналу. Об’ємне ослаблення здійснюється за допомогою розподілених компонентів, щоб жодна прецизійна частина не мала надто великого розсіювання потужності, тим самим зберігаючи максимальну лінійність сигналу. Шлях сигналу повністю збалансований і диференційний, що запобігає спотворенню чутливих сигналів струмами заземлення.


Максимальна аналогова універсальність

Аналогові входи включають два балансні входи XLR і два несиметричні входи RCA – необхідні інструменти для максимальної універсальності. Аналогові входи повністю відключені та ізольовані від решти схеми, коли вони не використовуються. Навіть заземлення кабелю піднімається, коли цей вхід в даний момент не вибраний, щоб зменшити потенціал перехресних перешкод. Кожен аналоговий вхід ретельно буферизується надмалошумним буфером з низьким рівнем спотворень та додатковим посиленням 0 дБ або +6 дБ. Потім він перемикається на той самий вихідний каскад з постійним опором 75 Ом, який використовується в гібридних ЦАП. Оскільки в аналоговому перетворювачі відсутня цифрова обробка, до чутливих сигналів не додаються перешкоди, як і спеціальному підсилювачі. Результатом є максимальна чистота аналогового сигналу будь-якого джерела, цифрового чи аналогового.


Частина 3: Powerbase

Аналогова продуктивність настільки хороша, наскільки хороші блоки живлення, які її підтримують, тому ми повністю переробили наші технології Powerbase для Cascade. Cascade включає інтелектуальні елементи керування живленням, такі як наша тригерна система на 12 В, для уніфікованого керування живленням.


The Summit Cable

Ми працювали безпосередньо зі швейцарською компанією Fischer Connectors, щоб створити найкраще пуповинне з’єднання: Summit Cable. Це забезпечує найвищу якість з’єднання між Powerbase і аналоговим перетворювачем, піднімаючи продуктивність на нові висоти.


Чисте джерело

Cascade Powerbase заснований на нашому досвіді роботи з джерелами живлення для критично важливих аналогових схем. Електроенергія змінного струму часто забруднюється перешкодами від локальних комп’ютерів, освітлення та побутової техніки. Ось чому ми додали додатковий рівень захисту із внутрішньою фільтрацією змінного струму, яка значно знижує ці перешкоди. Для підвищення продуктивності у нас є три трансформатори з індивідуальною обмоткою вищої ВА, які мають електричне та магнітне екранування. Після перетворення постійний струм дискретними випрямлячами з карбіду кремнію необроблена потужність потім фільтрується новими оптимізованими блоками котушок індуктивності і конденсаторів для видалення більшої частини залишкового шуму з необробленого постійного струму. Потім це регулюється нашими дискретними, надмалошумними лінійними джерелами живлення. П’ять окремих шин живлення виводяться для використання аналоговим каскадним перетворювачем.


Інноваційна модульна конструкція

MSB процвітає завдяки інноваціям, необхідним задоволення потреб споживачів. Ми постійно вдосконалюємо модулі цифрового введення, щоб залишатися в авангарді індустрії високоякісного аудіо, гарантуючи, що ви завжди будете оснащені найсучаснішими форматами цифрових файлів та інтерфейсів. Завдяки нашому мережевому рендерингу та USB-входам ваша аудіотехнологія буде на передньому краї. Простіше кажучи, ваш ЦАП готовий до майбутнього. У поєднанні з підвищенням продуктивності наш підхід до модульного дизайну підвищує гнучкість майбутніх оновлень та підтримки продуктів, гарантуючи довгострокові інвестиції у продукт. Якщо ви прагнете ще більш високого рівня відтворення, завжди доступний варіант оновлення MSB, який допоможе вам реалізувати власне прагнення інновацій. Будь то оновлення програмного забезпечення або передовий модульний компонент, ми тут, щоб допомогти.


Ручна робота в Каліфорнії

Ми дуже пишаємось людьми, які стоять за нашою продукцією, та нашими вертикально інтегрованими виробничими потужностями, розташованими тут, у Каліфорнії. Ця замкнута петля зворотного зв’язку є важливим чинником у наших революційних технологіях. Оскільки ми віддаємо пріоритет якості понад усе, ми можемо максимально ефективно використовувати обладнання, що використовується. Використовуючи таке посилання, ми хотіли б, щоб ви могли заглянути за лаштунки того, як кожен продукт MSB виготовляється вручну прямо тут.


Цілісний дизайн

Починаючи з прецизійної пластини Kaiser Select вагою 70 фунтів, матеріал обробляється у нашому власному цеху з ЧПУ. Після п’яти годин обробки 75% алюмінію видаляється, в результаті чого виходить готовий виріб вагою 17 фунтів. Інтеграція нашого цеху із ЧПУ дозволяє оптимізувати конструкцію для створення найкращого продукту. Ми використовуємо високоякісні метали преміум-класу, що дає нам найкраще анодоване покриття на ринку. З Cascade DAC немає ярликів.


Розширена робототехніка

Використовуючи нові та передові рішення щодо автоматизації машин, ми можемо створювати чудові компоненти без збільшення витрат. Це ще один спосіб вертикальної інтеграції принести користь нашим клієнтам. Багато деталей з нержавіючої сталі, вбудованих в Cascade DAC, індивідуально обробляються роботизованою рукою, яка знімає, миє і сушить кожен компонент зі верстата з ЧПУ. Цей тип ощадливого виробництва завжди призводить до стабільного та гарного результату.


Коли потребується найкраще

Розробивши провідні у галузі продукти, ми продовжили впроваджувати виробничі процеси всередині компанії задля досягнення найкращих результатів. Через делікатний характер тисяч резисторів для аерокосмічної галузі, необхідних для кожного ЦАП, ми виявили, що навіть ручний відбір та сортування кожного модуля ЦАП від наших зовнішніх постачальників все одно призводили до незадовільного виходу. Звичайно, ми впровадили виробничу лінію SMT для самостійного складання всіх наших друкованих плат, перевищивши при цьому встановлені стандарти якості. Розробивши провідні у галузі продукти, ми продовжили впроваджувати виробничі процеси всередині компанії задля досягнення найкращих результатів. Через делікатний характер тисяч резисторів для аерокосмічної галузі, необхідних для кожного ЦАП, ми виявили, що навіть ручний відбір та сортування кожного модуля ЦАП від наших зовнішніх постачальників все одно призводили до незадовільного виходу. Звичайно, ми впровадили виробничу лінію SMT для самостійного складання всіх наших друкованих плат, перевищивши при цьому встановлені стандарти якості.


Витончена обробка

Починаючи з сріблястого або чорного анодованого цілісного корпусу, Cascade прикрашений чудовими вставками з нержавіючої сталі. Ми також пропонуємо унікальну колекцію індивідуального акцентного оздоблення для надання індивідуальності. ЦАП Cascade ідеально впишеться у вашу систему і виглядатиме так, ніби він завжди був тут.


Чудова потокова передача

MSB Renderer був розроблений з використанням власної апаратної розробки та надмалошумного процесора A5 для оптимального відтворення звуку. Бездротові оновлення гарантують, що ваш рендерер завжди матиме новітні можливості та максимальну зручність.

– Up to 32 bit – 768kHz
– MQA decoding
– Roon Endpoint
– Up to 4X DSD
– UPnP Protocol
– DLNA Protocol


Краще рішення USB

Pro USB був розроблений, щоб запропонувати багатокомпонентне USB-рішення, яке має повну електричну ізоляцію та всю продуктивність власного входу MSB Pro ISL. Pro USB пропонується як окремий модуль для користувачів, які вже мають MSB DAC, оснащений входом Pro ISL, а також стартовий набір із входом Pro ISL, а також усе необхідне для запуску.

– Повна електрична ізоляція

– До 24 біт – 768 кГц

– Декодування MQA

– До 8X DSD

– Передача без втрат до 1 км


The MSB Remote

Коли ми почали створення пульта дистанційного керування MSB, проект був побудований з нуля. Багато кнопок з нержавіючої сталі навколо елегантного колеса регулювання гучності забезпечують оптимальну продуктивність та відгук. Корпус, виготовлений у Каліфорнії із алюмінієвої заготовки, виглядає міцним, але вишуканим. Наш пульт, призначений як для транспортування, так і для повсякденного використання з ЦАП, наближає вас до улюбленої музики.


Програма торгівлі

Хоча ми прагнемо створювати довговічні продукти, що зберігають свою цінність, ми розуміємо, що аудіосистеми постійно розвиваються. Ось чому ми раді запропонувати знижку до 90% на існуючі продукти MSB при переході на більш продуктивну серію. Якщо ви вже маєте ЦАП або підсилювач MSB, який вам подобається, але ви хочете отримати від своєї системи більше можливостей, зверніться до місцевого дилера. Ми складемо індивідуальну пропозицію для ваших існуючих продуктів MSB, які враховуються при покупці нового ЦАП або підсилювача. Дозвольте нам відремонтувати та знайти для вашої нинішньої електроніки новий будинок – вона радуватиме вас довгі роки.

Посилання на оригінальний огляд

Посилання на прайс