Близько десяти років тому ми назвали Clearaudio Concept найкращим програвачем вартістю понад 800 фунтів стерлінгів під час нашого What Hi-Fi? Нагороди 2014 та 2015 років, назвавши його простим у використанні, гарно зробленим плеєром, що забезпечує чудову звукову маневреність та врівноваженість. Нам він сподобався, і з того часу ми чекали продовження.

Це продовження, або «оновлення», як його називає Clearaudio, нарешті з’явилося у вигляді програвача Concept Signature, нового програвача, який, за твердженням бренду, пропонує «точку входу до Hi-Fi класу високого класу, в якому доступність і простота… використання так само важливі, як і якість звуку». Новий спіннер вважається повним «пакетом», якщо ви купуєте всю деку разом із тонармом, картриджем та встановленими технічними параметрами, щоб ви могли підключитися до мережі та почати грати протягом кількох хвилин із коробки.

Основа програвача виготовлена із МДФ, оптимізованого за резонансом; Як альтернатива ви можете оновити його до шарів твердої деревини, склеєних під високим тиском. Верхній шар пристрою виготовлений із високотехнологічного пластику, спеціально розробленого для мінімізації резонансів та покращення відтворення звуку.

Швидкісної стабільності Concept Signature приділяється велика увага. Clearaudio використовує свою нову технологію “Tacho-Speed-Control” (TSC), яка “постійно контролює швидкість обертання диска і забезпечує зворотний зв’язок у реальному часі з керуючою електронікою”. Це необхідно для того, щоб дека зберігала постійну швидкість незалежно від будь-якого погіршення натягу ременя, тертя між диском та підшипником або навіть температури. Це калібрування можна виконувати як автоматично, так і вручну.


Головний диск Signature діаметром 30 мм встановлений поверх допоміжного диска з алюмінію високої щільності, а підшипник є шпиндельом із загартованої сталі у втулці зі спеченої бронзи.

У цій конструкції з ремінним приводом цей диск рухається двигуном постійного струму з демпфуванням резонансу. Між іншим, двигун відокремлений від основного шасі за допомогою скромнішої версії технології Clearaudio «Innovative Motor Suspension», яку можна побачити в дорожчій моделі Reference Jubilee, тоді як стабільний зовнішній блок живлення забезпечує живлення всього ансамблю.

Concept Signature був створений, щоб бути дуже гнучким та пропонувати клієнтам широкий спектр комбінацій з асортименту тонармів та картриджів Clearaudio, щоб ви могли створити ідеальну вінілову упаковку на свій смак. Ви можете, якщо хочете, просто купити програвач окремо або придбати пакет Signature з вибором тонарма та картриджа, які постачаються Clearaudio.

Посилання на оригінальний огляд.

Посилання на прайс.